Únor 2011

Info 8 + tragédie

25. února 2011 v 19:33 | Lucy |  Info
Moje nálada se teď pohybuje asi kolem -1 stupně Celsia...

LUCKY TOTIŽ VČERA, ASI VE 20:10 HODIN VEČER ZEMŘEL!!!!!!! NE, NE NE!!!

Mám teďka ale nového křečka.
Jmenuje se Luckynka. Je celkem podobná Luckymu, akorát že má ouška velké jako plácačky.
Asi budou i fotky. Je jí asi 1měsíc a půl.
Lucky, měj se v nebíčku nádherně!! Nikdy na tebe NEZAPOMENU!!!
:-*

YEAH!!!

24. února 2011 v 19:18 | Lucy |  Jiné
Jo, už můžu vkládat obrázky, tučná a barevná písmena! :-)
Jen díky Monisce! Ta totiž psala na svém blogu, že na blog.cz chodí přes Mozzilu Firefox!
Děkujuu, Moni!!!

Info 7

24. února 2011 v 18:37 | Lucy |  Info
Luckýsek je nějaký nemocný!!! Dneska měl asi 2x PRŮJEM!!! Rychle jsem se podívala do knížky ,,Křeček'' od George Gaßnera a prý že se mu mají dávat ovesné vločky, tak je mamka koupila a papá je. Když to prej bude horší, budeme muset zítra k veterinářce!! Taky mamku budu muset za chvilku poprosit, jestli mu neuvaří slabý černý čaj. Snad to s ním bude dobré!! Musím říct, že knížka ,,Křeček'' od George Gaßnera je fakt super. Stála 129,-Kč. Musím říct, že je 1000x lepší, než knížka ,,Můj křeček a já'' od Hollmanna/Weglerové. Tahle knížka sice stála 100,-Kč ale je NAPRD!!! Vůbec tam není, co dělat, když třeba má křečoun průjem!!! Tu moc nedoporučuju! No, tak já asi půjdu... Ahoj :-)

8.kolo Miss zvířátko 2011!!

23. února 2011 v 20:10 | Lucy |  Soutěže
Soutěžící:

Domča Charlie


1.Charlie
2.Pes (foxterier hladkosrstý)
3.Domča
4.13
5. Dneska (1.1.) 8.měsíců
6.Charlie to je můj můj milovanej živel.Tento pes je opravdu strašný živý a hrozně učenlivý.Umí spoustu věcí a dělá to strašně rád.Prostě moje šikulka.Jinak v jídle není nijak vybíravý ale saršně mu chutnají takové mléčné kostičky,které dostává za odměnu,takže s emu vlastně nedivím,že to dělá rád! :))
7. hlod-vec1.blog.cz

Terry Monty

1. Jméno zvířete: Monty
2. Druh zvířete: pes- Yorkšírský teriér(bez pp)
3. Tvoje jméno (přezdívka): Terry
4. Tvůj věk: 12
5. Věk zvířete: 2
6. Alespoň 2 věty o svém zvířátku: Je to milý pejsek který miluje drbání na bříšku, dropsíky, hraní s míčkem a s plyšáčky a plánuji s ním dělat i agility, protože pohyb miluje :). Umí: sedni, lehni, ke mě, zůstaň, popros a chcípni (dělá že je mrtvej :D ) Dostala jsem ho k Vánocům mělo to být překvapení, ale mamka se neudržela a řekla mi to ... Bohužel neumím hrát překvapenou takže to vypadalo dost divně.. :D ...Jeho nejlepším kamarádem je kocour Macek který je větší než on, vždy ho kouše a Macík mu za to dává facky :D ... Oba spí se mnou v posteli.... :P
7. Blog (pokud ho teda máš): www.trrdlo-terry.blog.cz
8. Nezbytná je fotka zvířete!! 2 - 4fotky zvířete:
Bublinka Ferda
1. Jméno zvířete: Ferda
2. Druh zvířete: křečík džungarský
3. Tvoje jméno (přezdívka): Bublinka
4. Tvůj věk: 12 let
5. Věk zvířete: 3 měsíce
6. Alespoň 2 věty o svém zvířátku: Je to klidný mazlivý ale i aktivní křečík. Rád se mazlí, jezdí v kolečku a zbožňuje sýrové dropsy. Moc rád prozkoumává nové prolízačky. Je to skvělí křečík a mám ho moc ráda :)
7. Blog (pokud ho teda máš):
www.krecikbublinka.blog.cz
8. Nezbytná je fotka zvířete!! 2 - 4fotky zvířete: jj máš je v příloze :)

8.KOLO MISS ZVÍŘÁTKO 2011 BUDE UKONČENO 2.3.2011 ASI V 18. NEBO 19. ! PAK SE ZŘEJMĚ PŮJDE NA FINÁLE!! TAK HLASUJTE PRO TOHO, KOHO CHCETE VIDĚT VE FINÁLE! V MINULÉM KOLE SE VYBRALO CELKEM 36 HLASŮ.


Ne!!!

23. února 2011 v 19:56 | Lucy |  Jiné
Vůbec mi nejdou vkládat obrázky, nejdou mi vkládat např. tučná nebo barevná písmena...!! Pokud to nezmění, asi blogu BUDU MUSET ZRUŠIT!! DOOPRAVDY MI NEJDOU VŮBEC VKLÁDAT OBRÁZKY, TUČNÁ NEBO BAREVNÁ PÍSMENA!!! NEVÍM TAKÉ, CO BUDE SE SOUTĚŽÍ MISS ZVÍŘÁTKO 2011! MŮŽU DÁT POUZE ANKETU, ALE OBRÁZKY SE NEZOBRAZUJÍ!!! KVŮLI TOMU TAKÉ PŘEMÝŠLÍM, ZDA MÁM BLOG ZRUŠIT...

Prosím o hlas!!!

23. února 2011 v 13:06 | Lucy |  Jiné
Ahoj! V soutěži o Star hlodavce, soutěžím se svím křeček Luckym, pod jménem Lucy a Lucky . Můžeš sice pro mě hlasovat, ale prosím, podívej se kdo se ti nejvíce líbí, a pro hlasuj pro svého favorita!

Děkuju moc všem za hlasy a OPLÁCÍM!!!


ZDE!!:

Info 6

22. února 2011 v 18:29 | Lucy |  Info
Zítra končí 7.kolo Miss zvířátko 2011! Zřejmě vypadne jeden soutěžící, ale pokud bude mít o 1hlas více, tak možná vypadnou 2 nebo 3soutěžící, to by pak tu zůstal jen výherce!
Pokud soutěž Miss zvířátko 2011 vyhlaje PEJSEK, tak si bude vítězka moct vybrat ze dvou překvápek :-)! Překvápko č.1 budou asi 3-4 ,,kostičky'', takové sušenky. Ty ale možná bohužel dojdou rozmačkané... :-( Překvápko č.2 bude něco, co 100% budeš potřebovat, až půjdeš se svým pejskem ven. Obálka bude celkem, díky tomu, tlustší, ale vejde se do schránky. :-). To co to bude, neprozradím. :D Můžete si myslet své... :-) Pokud to vyhraje křeček, tak nebude co na výběr. To pošlu pouze 3-4 zelené ,,kapsičky'' Winston.

Jinak, Lucky se má dobře, občas spinká na střeše baráčku. Dneska jsem dostala 1,1,2.


Tak zatim, papa! :-)

Ajjin + Bety se ptají...

21. února 2011 v 19:24 | Lucy |  Křeččí poradna
Ajjin se ptá:
Mám takový dotaz, může se dát křečkovi jako podestýlka hlína? Když ne tak proč?

Bety se ptá:
Už toho křečká mám a byl v pohodě ale najednou mě hrozně kousnul a i mi tekla krev nevíš čím to je a jak ho mám odnaučit? Díky za odpověd


Já odpovídám na otázku AJJIN:
Ahoj,
hlína je pro křečka jako podestýlka úplně pitomá, nanic.
Jednak jsou hlíně parazitia bakterie, takže ne.
Nejlepší je jako podestýlka hobliny nebo kukuřičná posestýlka.
Nebo je ještě také zvláštní druh posestýlky, takové zelené ,,tyčinky'' které se též používají jako podestýlka.


Já odpovídám na otázku BETY:
Ahoj,
musíš ho ochočovat. Přečti si články na mém blogu v rubrice ,,Křečci''.
Tam se to dozvíš.
Jen to chce trpělivost! ;-)

Prosííím!!!

20. února 2011 v 17:22 | Lucy |  Jiné
Ahoj! V soutěži o Star hlodavce, soutěžím se svím křeček Luckym, pod jménem Lucy a Lucky . Můžeš sice pro mě hlasovat, ale prosím, podívej se kdo se ti nejvíce líbí, a pro hlasuj pro svého favorita!

Děkuju moc všem za hlasy a OPLÁCÍM!!!


ZDE!!:

Info 5

19. února 2011 v 21:51 | Lucy |  Info
Jsem teďka zrovna u sestřenky v Děčíně a zaplaťpánbů jsem se dostala na Net!! Se sestřenkou natáčíme videa a furt se u toho gebíme... :D. Video dala dokonce i na Facebook. Jsme teďka tajně na jejího nevlastního taťky na notebooku a sestřenka mi čučí přes rameno :D. Mají takového zvlášt ního ptáčka Ferdíka. Pořád pípá a má srandovní látkový domeček zavěšený na vršku klece. Naši rodiče jsou totiž na plese, tak proto jsme tu tajně. Luckouš zůstal doma v kleci. Líčily jsme se a zároveň čučíme na telku. Je tady celkem nuda...

No, tak já půjdu! ;-)