Červen 2011

Nový design

30. června 2011 v 17:43 | Lucy |  Jiné
Mám nový design, je sad ještě lepší, než ten, co mi udělala Kiki (ten jsem měla asi rok). Za to patří veliký dík Marry - www.grafika-marry.blog.cz. Vážně moc ti děkuju, jsi zlatíčko :-) ♥♥♥♥

Info 18

30. června 2011 v 11:31 | Lucy |  Info
Dnešek se vyvíjí maximálně dobře ;-) Na vysvědčení jsem teda měla jednu dvojku, jinak samé jedničky.
Ve 12:30 půjdeme s mamkou do restaurace na oběd, tam si dáme něco dobrého ;-) Luckynka si teď dává také něco dobrého - zavěsnou tyčinku. Je vidět, že jí hodně chutají, protože je vždycky tak do měsíce ohlodá až na dřevo :D.
Mám něco s nehtem - naštěstí to není moc vážné (uff...), hned pod nehtem mám takovou bouličku, je v ní hnis (fuj!), k vůli tomu jsme musely jsem jít s mamkou k doktorce, aby mi na to něco dala. Nakonec mamka koupila v lékárně na ten prst mast.
Sláva - mamka s taťkou mi o prázdinách koupí za moje uštřené peníze (šetřila jsem si je asi 5 let a našetřeno mám asi celkem 15 000 Kč.) NOTEBOOK!! :-) Konečně jsem se dočkala, aspoň nebudu mít ten svůj strašný křáp, který zdědí sestra Aduše. A ještě k tomu koupí černobílou tiskárnu. Už se těším ;-)
Mějte se hezky a užívejte prázdnin ;-)

Info 17

26. června 2011 v 18:07 | Lucy |  Info
Zase se vracím k infu, naposledy jsem napsala info 16.dubna, což je velmi dlouhá doba :D
Co se týče mého vysvědčení - na vysvědčení budu mít zřemě jednu dvojku z Matiky, jinak samé jedničky. Luckynka teď zrovna spinká. je roztomilé, když někdy spí a má u toho vystrčenou hlavičku z domečku :-)
Jednou jsem šla ze školy klem knihkupectví a uviděla tam překrásnou knížku - ,,Bronz nad zlato'' o tom, jak jsme vyhráli v MS na Slovensku bronz! Do té knížky jsem se zamilovala na první pohled - na obálce knihy je Tomáš Rolinek s českou vlajkou uvázanou kolem krku a rukami sťatými v pěst. Ale asi za dva týdny tam dali knihu jinou (že by už ,,Bronz nad zlato'' někdo koupil? :-() - ,,Český bronz u Dunaje a Jágrovy valčíky''. Nevím, ale myslím, že ,,Bronz nad zlato'' by byla asi lepší :D A taky kolik by stály...
Do soutěže se zatím přihlásili 2 lidé - myslím, že vím, kdo zatím stojí, že se mi do soutěže moc lidí do soutěže nepřihlásilo, ale nechci to tady zveřejňovat. Dozví se to jen má nej BF - Domča, kterou poprosím, aby to nikomu neříkala :D A PRO VŠECHNY - UPRAVUJI PRAVIDLA SOUTĚŽE!!! Rozhodla jsem se, že soutěžícímu může pomoci více SB nebo lidí se scháněním hlasů! Jo a uzávěrka přihlášek je 30.6., kdy začíná i 1.kolo. V případě, že budou přihlášeni stále 2 - 3 lidé, SOUTĚŽ NEBUDE, A BUDE TŘEBA AŽ PŘÍŠTÍ MĚSÍC!
Někdy asi bude kontrola SB, uvidím, ještě kdy, ale bude tu asi kolem 3 týdnů až jednoho měsíce. Schválně, kdo se zapíše a kdo ne...

Záložka pro Sarushi

25. června 2011 v 10:37 | Lucy |  Spešl
Tak, tady ji máš :-) Doufám, že se ti bude líbit :-)
Kateřina se ptá...

25. června 2011 v 10:25 | Lucy |  Křeččí poradna
Kateřina se ptá:
Ahoj všichni.Před 3.dny jsem si koupila křečka džungarského.když se ho kdokoli dotkne i já tak začne šileně pískat,dělat divné zvuky.prosím poradte mi.

Já odpovídám:
Ahoj,
je celkem dost možné, že se tě křeček bojí. Zkus ho každý den ochočovat. Nabídni mu tředa nějakou dobrůtku a nabídni mu jí. Po čase by si měl křeček na tebe zvyknout a třeba se nechat i pohladit. Nebo mu zkus dát do klece (terárka) ruličku od toaletního papíru a počej, dokud do ní nevleze. Když do ní vleze, tak trubku i s křeček vyndej. Ruličku i s křečkem si dej na ruku a počej, dokud z ní křeček nevyleze. Když ano, tak si ho nejdřív opatrně hlaď a uvidíš, jestli bude pořád pískat. Zkoušej to třeba každý den, dokud nebude pískat, i když se ho kdokoli dotkne :-)

Přihláška do soutěže Miss křeček 2011!

21. června 2011 v 14:59 | Lucy |  Soutěže
Mám tu zase novou soutěž :-) Pokud se budete chtít přihlásit, tak čtěte pozorně, co tu bude psáno :-)

PRAVIDLA:

1. Křeček MUSÍ být tvůj, nebo kamarádky, sestry apod.
2. Fotka NESMÍ BÝT STÁHLÁ Z INTERNETU!! Jestli na to příjdu, tak jsi okamžitě pryč ze soutěže!
3. Nikomu tady z dalších soutěžících na blogu NEBUDEŠ NADÁVAT. Pokud ano, vyřazuji tě ze soutěže.
4. Smíš soutěžit max. se dvěma křečky. Budou soutěžit ale jednotlivě. Jako že například třeba v jednom kole vypadne jeden křeček a ten druhý zůstane v soutěži.
5. Ceny budu posílat výherci dopisem. Takže by vám nemělo vadit, když po vás budu chtít vaši adresu pro zaslání výhry.

Ceny:
1. místo: Výhra v podobě dobrůtky pro zvířátko + menší bonusek (menší bonusek = samolepky s pesjsky adpod.)
2. - 11. místo= Nic :-( Je to o snaze sehnat si co nejvíce hlasů

Kapacita soutěžících:
Můžou se přihlásit min. 4 lidé a max.11 lidí. Když se přihlásí např. jen 3 lidé soutěž zřemě nebude

Kdo se nesmí přihlásit?:
Nesmí se bohužel přihlásit Vanessqua (Minnienka), jelikož ta vyhrála minulou soutěž a bylo by nefér, kdyby třeba vyhrála znova. A může se už přihlásit Domča, která vyhrála teď už předminulou soutěž :-)

Chcete se přilásit? Tak vyplňte toto a pošlete to sem: krecci.dzungarsti@email.cz :

1. Jméno křečka:
2. Druh křečka:
3. Tvoje jméno/přezdívka:
4. Věk křečka:
5. Tvůj věk (nemusíte zadávat):
6. Něco o křečkovi (min.1 věta a max. 4 věty):
7. Tvůj blog (pokud nemáš blog, nevadí :-) ):
8. Fotky (dejte je do přílohy, 1 - 2 fotky):

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE DO ČTVRTKA 30.6.2011!! 1.KOLO ZAČNE ZŘEJMĚ TOHO TŘICÁTÉHO. PRVNÍ KOLO BUDE KOLEM DVOU TÝDNŮ, OSTATNÍ PAK TÝDEN (KROMĚ VYJÍMEK) :-). POKUD MÁTE KŘEČKA A MÁTE JEHO FOTKY ULOŽENÉ V POČÍTAČI, TAK SE PROSÍM PŘIHLASTE. BUDU RÁDA ZA KAŽDÉHO SOUTĚŽÍCÍHO :-)Jsem zpátky :-)

19. června 2011 v 15:31 | Lucy |  Jiné
Tak, jsem zpátky :-) Ani ne před hodinou jsme se vrátili. Bylo tam hezky, až na to, že tam asi dvakrát pršelo :-(( Co se týká fotek - možná budou, ale je jich asi kolem padesáti.
Zítra sem dám přihlášku do soutěže Miss křeček 2011.
Hezký zbytek víkendu :-)

POZASTAVUJI OD 12.6. DO 18.6.2011!!

10. června 2011 v 16:23 | Lucy |  Jiné
Promiňte, ale já jedu do Anglie, tak tady nebudu :-(
Mějte se pěkně. MOŽNÁ, že tam budou mít Internet a pustí mě tam (budeme v rodinách u Angličanů), ale to spíš ne.
Takže tady od 12.6. do 18.6.2011 nebudu! SB prosím, nemažte si mě. Děkuju :-)
Papa :-(

Můj blog na Facebooku - staňte se mími fanoušky ;-)

7. června 2011 v 20:24 | Lucy |  Jiné


Můj blog je i na Facebooku. Pokud se budete chtít stát fanoušky, tak můžete :-) Stačí jen kliknout na ,,To se mi líbí'' :-)

tessia a Maku99 se ptají...

5. června 2011 v 18:37 | Lucy |  Křeččí poradna
tessia se ptá:
kdy si na mne křeček zvykne? 8-)

Já odpovídám na otázku TESII:
Ahoj,
to záleží na tom, jak pravidelně si ho budeš ochočovat. Když každý den, tak rychleji a když obden, tak za delší dobu :-)

Maku99 se ptá:
Ahojky, mám samečka křečka Syrského a u zadečku se mu vytvořila asi c.c.a. 1cm boulička. Nevím jestli to jsou varlata, protože se mu to udělalo nově. Prosím o rychlou odpověd !! :-| :-| :-| :-( :-( O_O ??? ???

Já odpovídám na otázku MAKU99:
Ahoj,
máš štěší, že tu zrovna jsem :-)
Nejlepší, co může být, je zajít s křečkem na veterinu. Může se totiž jednat o nádor, na který může křeček i zemřít!! Pokud si to zrovna teď četš, tak až do dočteš, tak jdi, prosím, radši na veterinu. Veterinář/ka ti řekne, co to je. V případě, že to bude nedejbože nádor, budeš muset zaplatit asi nějaké ty peníze za léčbu.
Pokud je to doopravdy nějaký nádor, tak budeš muset pro svého křečka obětovat několik stovek až třeba 1.000 Kč. Takhle to třeba stojí na veterině v Mladé Boleslavi:
Hodně štěstí s křečkem ;-)