Srpen 2011

Výhry v Miss křečkovi 2011

31. srpna 2011 v 15:12 | Lucy |  Spešl
Zajímá vás, co dostane první 3 nebo dokonce 4 soutěžící, co uspějí v Miss křečkovi? Tak se podívejte...

1.kolo Miss křeček 2011!!

30. srpna 2011 v 13:24 | Lucy |  Soutěže
Přihlásilo se celkem 9 soutěžících - zřejmě bude 9 kol. A kolik druhů křečků je přihlášeno? (více kliknutím na ,,Celý článek'')

Kontrola SB!

30. srpna 2011 v 10:11 | Lucy |  SB
Rozhodla jsem se, že udělám kontrolu SB, protože několik SB u mě aspoň už přes měsíc nebo dva nebylo. Zápis bude měsíc - kdo se nezapíše, toho smažu, ale možná, že někomu, kdo se nezapíše, dám milost. Ale ještě uvidím...
Do komentářů, SBéčko, prosím vyplň:
1. Přezdívka:
2. Blog:


KONEC KOLTROLY JE DO 30.9.2011! KAŽDÉMU SB O TOM DÁM VĚDĚT.

Info 22

30. srpna 2011 v 9:52 | Lucy |  Info
Konečně můžu napsat článek! Stáhla jsem dědovi do počítače Mozillu Firefox a konečně můžu napsat info a hned asi dám 1.kolo Miss křeček 2011! Akorát, že když si chci dát obrázek do článku (fotku křečka), tak to nejde! Místo toho se mi tam ukáže, když si kliknu na ten ,,stromeček'' v liště u článku, tak se mi tam ukáže nějaké tabulka místo toho, jaký si chci vybrat obrázek! Nepomůžete mi pls někdo? :-( Byla bych vám opravdu vděčná, nevím totiž, co s tím mám dělat... :-(
Jinak v sobotu v noci jsme se vrátili z Choravtska - musím říct, že tam bylo opravdu nádherně, jednou bylo dokonce i skoro 40 C°, potápěla jsem se do 4 mertů jen s potápěčskými brýlemi asi na půl minuty (na víc už moc s dechem nevystačím), pozorovala jsem rybky, dokonce jsem i jednou viděla obrovitánské hejno asi 2 000, možná i víc rybiček, prostě nádhera... :-) A asi příští rok tam pojedeme znova, pokud už pojedeme tak pojedeme ne na 10dní, ale na 14dní! Ježků tam bylo jen pár, ale byli jsme na okruží plavě po dvouch ostrovech nazývajících se Drvenik a Šolta a na té lodi jsme měli i oběd - makrelu :-) Byla to teda lahůdka :-) Na té Šoltě bylo teda ježků jako něco a táta si tam zapoměl u sprch klobouk (na ty ostrovy se dá dostat jen trajektem a když na nějakou místňačku příjde porod, tak se prý volá vrtulník).
Jinak Luckynka - teď zrovna nevím, jak se má, je doma, nemám jí s sebou, ale doufám, že dobře :-) Včera nebo před včerejškem jsem jí dala novou závěsnou tyčinku od Avicentry - ovoce a med, tu má nejrdši, vždycky do 3 týdnů jí okouše až na na dřevěnou tyčku, na které je ta hlodavčí ,,mňamka'' obalena.
Tak zatím ;-)

Info 21

10. srpna 2011 v 15:23 | Lucy |  Info
Zase se hlasím :-) Soutěž Miss křeček 2011 bude asi až do té doby, než dostanu notebook. Takže asi někdy na začátku září :( Je mi to líto, ale ten křáp je tak neskutečně pomalý... :( PŘIHLÁŠKY DO SOUTĚŽE MISS KŘEČEK 2011 UŽ NEBERU! Přihlásilo se totiž už dost lidí - 9.
Jinak asi za hodinu jedeme za babičkou a Luckynkou - tam budu spát u ní několik dní a pak jedeme do... CHORVATSKÁÁ!!! :D Úplně poprvé ve svém životě pojedeme do chorvatska. Předtím jsme byli různě v Egyptě, na Krétě... Ale tohle je novinka! :) Jedeme tam autem, takže mám malinký strach, ale táta je dobrý řidič ;-) Jedeme na ostrov Čiovo, v úterý. Ale mě s prominutím se**, že tam jsou JEŽCI!! Já mám totiž takovou nepříjemnou ,,storku'' s ježky. Jednou, když mi bylo 5 let, tak jsme plavali (já ještě s kruhem) a doplavali jsme někam, kde byla mělčina. No, a tam právě byli ježci a jeden ten ježek ze mi zapíchl do pravého kolena a nechal mi tam několik ostnů. No a na hotelu mi to pak vytahovali :D Nepříjemné :D
Tak zatím! :)

Info 20

9. srpna 2011 v 16:10 | Lucy |  Info
Ahoj, po dlouhé době se vám opět ohlašuji! :)
Zaprvé bych se moc omluvila za to, že jsem tady dost dlouhou dobu, protože jsem pořád nebyla doma a neměla jsem také tu příležitost napsat na blog. Musím ještě asi zítra odpovědět na otázky v křeččí poradně, asi zítra začnu soutěž Miss křeček 2011 (přihlásilo se zatím 9 lidí, za což jsem moc ráda).
Luckynka se má asi dobře, je teďka u babičky, za kterou zítra odpoledne zase jedu, ale asi ráno a dopoledne tu budu...
Tak čaučík...