Prosinec 2011

Nové fotky Luckysky + video

23. prosince 2011 v 21:08 | Lucy |  Spešl
Vše kliknutím na ,,Celý článek'' :-)

Info 76

23. prosince 2011 v 20:48 | Lucy |  Info
Ahoj... :-)
Tohle info bude asi zase krátké...
Asi před hodinou mi do pokojíku táta nastěhoval stromek... Je to tentokrát borovice a je asi 220cm vysoká, mamka jí teď zdobí a ségra Áďa je u babičky. A pak zítra, v neděli a pondělí... Pach živého stromku, prskavek a... Dááárkýýýý!! :D :D
Dneska jsem byla na florbale; dobrý, akorát je divný, že jedna holka tem není snad 3 týdny nebo měsíc... A to jsem jí v úterý viděla a ona mě taky...
Dneska mi přišlo něco od ČFbU (České Florbalové Unie), že mě tam zaregistrovali a poslali mi nějakou členskou kartičku. Když už jsem takhle zaregistrovaná, tak to už můžu prý jezdit na zápasy.
Taky dneska přidám pár těch Luckysčiných fotek a taky video :) To video je ale asi někdy z konce září. To video je samozřejmě na YouTubu :) Někdy zase budu muset Luckysku natočit, třeba zítra :D
Přeji všem hnezké Vánoce a hodně dárků pod stromečkem! :-)
Konec infa 76... ;-)

Napiš článek!

23. prosince 2011 v 19:06 | Lucy |  Spešl
Máš nápad na nějaký ,,křečkovský'' článek? Nebo nějaký návod, jak křečkovi něco vyrobit? Tipy, jak se starat o křečka?
Pokud se mi tvůj nápad/návrh bude líbit, tak ho určitě zveřejním :) A když budeš chtít, tak mi případné fotky můžeš poslat mailem (fotky nepovinné). Jako autora uvedu samozřejmě tebe. A pokud budeš posílat návod, jak něco vyrobit, tak rozhodně napiš postup a potřebný materiál k výrobě.
Pokud mi chceš něco takovéhleho poslat, vyplň prosím do komentářů pod tímhle článkem:
Pro návod, jak něco vyrobit křečkovi:
1. Tvoje jméno nebo přezdívka:
2. Název článku:
3. Potřebný materiál:
4. Postup:

Pro nějaký nápad, co bych mohla přidat, co byste tu rádi viděli, apod.:
1. Tvoje jméno nebo přezdívka:
2. Tvůj nápad:

Děkuji hlavně všem, co mi poslali nějaký návod, jak něco vyrobit křečkovi ;-) Jsem vám za to vděčná :)

Info 75

22. prosince 2011 v 20:17 | Lucy |  Info
Ahoj... :-)
Dnešní info bude jen tak krátké, ve zkratce...
ŠKOLA - Dneska jsme byli ve škole do 11 hodin. Rozdávali jsme si dárky a taky nám učitelka pouštěla film.
MISS PEJSEK 2011 - Výhry budu odesílat asi až 4.1.2012 nebo 5.1.2011, protože musím počkat, až mi mamka vytiskne v práci bravné fotky na magnetky. Takže aspoň můžete vědět, kdy soutěžícím dojdou výhry :)
HOKEJ - Koukám na zápas Mladá Boleslav-Litvínov 4:5 po nájezdech. Jenom jednou ho Valent nechytil... :-( No jo, kdyby tam tak byl na ten nájezd Hübl... :-(
LUCKYNKA - Ta teďka zatím spinká. :-) Včera jsme jí s mamkou koupily mrkvové tyčinky, takže je bude smozřejmě mít k Vánocům spolu s pilníkem na drápky :-) Taky jsem jí ty dárky dneska zabalila do vánočního papíru a nadepsala jejím jménem :-)
JÁ - Zítra, v sobotu, v neděli a v pondělí tu nejspíš nebudu. Je jasné, proč (budeme u babičky a na chalupě). Je ale možné, že v nějké dny ano. Mamka mi prý koupila k Vánocům nějkou knížku o hokeji, tak by mě zajímalo, jaká je to knížka... :D
Promiňte za tak krátké info... Psala jsem delší, ale najednou jsem na něco omylem klikla a info se mi zavřelo :-(
Veselé Vánoce a hodně dárků! ;-)

Vyhlášení soutěže Miss pejsek 2011!

19. prosince 2011 v 20:17 | Lucy |  Soutěže
Je tu vyhlášení soutěže! Celkem hlasů: 156. Vše kliknutím na ,,Celý článek''

Info 74

17. prosince 2011 v 18:51 | Lucy |  Info
Ahoooj... :-)
Dokoukala jsem hokej a musím říct, že s výsledkem 5:1 pro Česko jsem vážně moooc spokojená :-) Výborně Pöpperle, že nechytil jen jednu střelu a výborně ti, co dali góly (Krejčík, Irgl, Vrána) :-* Kdyby to takhle bylo i na mistrovství, to by bylo super :-) Teď ještě zítra vyhrát nad Rusákama... Ať jsme v Channel One Cupu druhý... Do toho, musíme zítra vyhrát!!
Zrovna se koukám na finále Miss pejsek 2011 a vidím, že s nyní 62 hlasy vyhrává Ajush s Betty. Soutěž končí 19.12.2011 tak ještě můžete vybírat, komu dáte hlas :-)
Luckynka se má dobře, teďka zrovna spí :-) Pokud to stihnu, tak ty fotky Luckynky dám asi v pondělí, možní i dneska, nebo zítra :-)
Dneska jsme byli u babičky, tak mi popřála k svátku (měla jsem ho v úterý). Dostla jsem Merci, fixy na oblečení a barvy na obličej a bílé tričko na pokreslení těmi fixami. Už mě hnedka napadlo, jak si ho popíšu... ;-) Ale udělám to ai až zítra ;-)
Taky jsme pak byly s mamkou v drogerii kupovat něco malého k Vánocům. Mě koupila dva deodoranty, ve spreji i tuhý (k Vánocům) a smývatelnou barvu na vlasy (tu nemám k Vánocům) bavy 9 Mahagonový.
Někdy 30.1.2012 se hraje nějaký turnaj ve florbale, turnaj škol. Tak prý potřebují holky, co hrají florbal z 1.-2. tříd gymplu. No, a v 1.A, 2.A a 2.B není žádná brankářka... Takže budu asi muset já... Akorát si budu muset půjčit od Péti masku, protože jí právě asi dostanu k narozeninám v dubnu... Já jinak všechnu výbavu mám, akorát tu masku ne...
Konec infa 74 ;-)

Info 73

16. prosince 2011 v 19:06 | Lucy |  Info
Ahoj... :-)
Po dlouhé době se opět ozývám :-)
Nejsem tu proto, že já nestíhám se dostat na notebooka, protože se pořád musím učit, hlavně blbou Fyziku, Matiku a pár dalších přdmětů... Je mi to vážně líto... :-( Jediné, co po vás takhle chci, je, abyste mne respektovali (hlavně Sabiky), že tu nejsem nonstop a každý, kdo chodí do školy (do 1. na osmiletém gymplu) se musí taky pochopitelně učit. A také jsem aktivní podle toho, jak ke mě chodí druhé SB (pokud tu tedy nejsem), ano, Sabiky? Ráda bych, aby jsi mne pochopila... :-) Zítra tu nejspíš nebudu, ale budu tu nejspíš v neděli :-)
12.12.2011 v pondělí oslavil můj blog 2.narozeniny :-) Za ty 2 roky a pár dní má návštěvnost něco přes 31 000. Pro mě je to úplně suprová návštěvnost a jsem ráda, že na můj blog chodíte a líbí se vám :-) Ony to spíš dělají ty soutěže :D
Dneska jsem si udělala srandu z 27mi leté sestřenky Verči a kámošky Báry...
Volám sestřence pod skrytým číslem...: (zpívám) ,,Po roce Vánoce, Vánoce přicházejí, šťastné a veselé! Hokejové Vánoce a hokejový rok 2012 Vám přeje Vodafone... A nezapomeňte fandit českému hokeji a BK Mladá Boleslav nebo HC Sparta Praha!'' Bylo slyšet, že mě poznala a pak mi psala: ,,Ahoj Luci, to jsi mi volala ty? :D'' A kámošce jsem řekla to samé, akorát že jsem jí řekla, že to jsem já :D Asi jsem to neměla dělat... :D
Luckyska se má dobře, teďka spinká :-) Pokud se mi to podaří, tak její fotky dám na blog příští týden... Ta tak miluje ty piškoty... A rozhodla jsem se, že jí ty mrkvové sušenky od Winstona z Rossmanna dám k narozeninám, abych věděla, co jí mám dát... Narozeniny má 10.1., bude jí rok :-) A k narozkám jí pak asi ještě přidám nějké dropsíky :-)
Do pondělí 19.12. je tu pořád finále Miss pejsek 2011. Můžete dát hlas tomu, komu si přejete, aby vyhrál. Zatím vyhrává Ajush z nyní více jak 60 hlasy. A 1. místo si pak vybere číslo 1 až 3. Pod každým z těch čísel se totiž skrývá věc pro pejska (na papání to ale nebude) + něco malého k tomu :-)
A dejte prosím hlas tady mé kamarádce: http://zviratajsounej.blog.cz/1112/3-kolo-nejhezci-zviratko - Bárbr a Bobinka :-)
Konec infa 73 ;-)


Finále Miss pejsek 2011!

14. prosince 2011 v 19:11 | Lucy |  Soutěže
Je tu finále! :-) Deny, co vypadla v 5.kole už ale dostane dobrůtky pro svého pejska a něco i pro sebe :-) Tak tě Deny prosím, abys mi poslala fotky Denyho na magnetku a tvojí adresu pro zaslání výhry. Neboj, já jí nikomu neříkám a nejsem žádný ,,vykradač bytů''... Bohužel s dvoudenním zpožděním, protože toho mám fakt moc a musím se učit, učit a učit... :-( Fotky soutěžících jsou opět v samostatném článku!

Fotky soutěžících 5.kola Miss pejsek 2011!

7. prosince 2011 v 18:21 | Lucy |  Soutěže
Všechny fotky kliknutím na ,,Celý článek'' :-)