Únor 2012

Info 88

29. února 2012 v 19:05 | Lucy |  Info
Ahoj... :-)
Tak po týdnu zase na počítači... Možná, že tu budu i zítra, abych se podívala na výsledky té soutěže, i když moje fotka není vůbec ,,extra''... Prý, že mi dali hlasy i kolegové od táty z práce... Na to říkám jen jediné: OMG xDD Jinak všem moc děkuju za hlásky, moooc si jich vážím :-** Když si napíšete adresu, kde chcete dát hlas, 100% vám ho dám :-) Slibuju ;-)
Luckyska se má dobře, teď spinká :-) 25.2.2012 jsem jí měla přesně rok ;-) Dneska jsem si jí vyndala z klece a nechala chvilku volně proběhnout ;-) Teďka jí dám asi kousek sýru :-) Pokud se mi to povede, tak do měsíce přidám nějaké její nové fotky nebo video :-)
Dneska jsme psali nějaké srovnávací testy (či co) od Cermatu. První test byl na češtinu, druhý na matiku a třetí na obecné studijní předpoklady. Aspoň jsme tím ,,zabili'' 4 hodiny (+ přestávky) a pak jsme měli Biologii a Ájinu... Zrovna právě někdy v pondělí nebo úterý se psala nějká kontrolní práce z Matiky. Myslela jsem si, že budu mít tak trojku, protože jsem nestlihla nějakou úlohu za hodně bodů, ale dneska dala učitelka na Internet známky - byla to naštěstí dvojka! Jupíííííí... :-)
Soutěž Miss králík 2012 se protentokrát RUŠÍ. Přihlásili se pouze 3 lidé. Takže asi za měsíc nebo dva dám novou přihlášku, to se snad přihlásí víc než 3 lidé (min. počet= 5 soutěžecí, první 2 místa věcné ceny).
Jinak příští pátek (9.3.) jedu do Francie, do Alp lyžovat. Takže tu tak dalších 7-10 dní nebudu. Tak aby jste se nedivili, že tu nejsem nějak ,,podezřele dlouhou dobu''....
Konec infa 88 ;-)

Prosím o hlas!

22. února 2012 v 17:59 | Lucy |  Jiné
O ten hlas moooc prosím do té soutěže, jak jsem v infu 86 - ,,Ukaž, jaký jsi fanda''.
Vím že asi nemám šanci, ale řekla jsem si, že to zkusím... :-)


FOTO 3.
Dej prosím u té fotky 1.místo.
Pak vyber (jakékoli) 2 fotky a u nich prosím dej buďto 2. nebo 3. místo.
Díky moooc za hlasy! :-) :-*

Děkuju moc všem za hlasy, jste zlatíčka, ráda vám je kdykoli oplatím! :-)

Přihláška do soutěže Miss králík 2012

20. února 2012 v 19:47 | Lucy |  Soutěže
Je tu přihláška do slibované soutěže :-)

Info 87

18. února 2012 v 10:39 | Lucy |  Info
Ahoooj... :-)
Tak jsem se dočkala i podruhé (a asi naposled v téhle sezoně)! :-) No jo, včera jsem byla na hokeji (sama - Mladá Boleslav-Vítkovice) :-) Mamka mi furt říkala, že mi lístek koupí k sezení, ale nakonec mi koupila ke stání :-) Supr! Rychle do kotle domácích! :D Tak jsem byla v kotli :D
Smutné bylo jen to, jak se Tomáš Demel s tím vítkovickým Strapáčem srazili, 15 min se nehrálo a odvezli ho do nemocnice s těžkým otřesem mozku. Nehezký pohled byl, jak tam jen tak na ledě bezvládně ležel, připadalo mi, jako kdyby byl mrtvej... :'-( Pak ho s potleskem publika a hráčů odvezla sanitka... Až na tohleto to bylo super, vyhráli jsme 4:3, pak jsme si ještě ,,vyskandovali'' Valenta (nemám já na něj nějak ,,štěstí''? :D), pak ještě všechny boleslavské hokejisty (až na Hübla) a šlo se domů :-) Zase skělý zápas (až na Demela), hezky jsem si zafandila :-)
Luckyska se má dobře, teďka spinká :-) Dneska ráno si jí mamka vzala do ruky (vlezla jí tam sama). Koupila jsem jí někdy v úterý dropsíky ,,lesní směs''. Moc jí chutnají :-)
Nejspíš v pondělí přidám přihlášku do Miss králík 2012 :-) Tak si to hlídejte ;-)
Konec infa 87 ;-)

Info 86

12. února 2012 v 19:29 | Lucy |  Info
Ahoj... :-)
Po té příšerné včerejší porážce s Finama 0:7 výhra 4:0 nad Rusákma :-) To jsem ráda, že jsme to neprohráli :-) Dobře, my :-)
Jája se mě ptala, jestli bych nemohla zveřejnit tady fotku, se kterou budu soutěžit. Nijak orihinální to tedy není, ale ano, zveřejním, bude na konci infa ;-)
Luckyska se má dobře, teďka spinká :) Dneska dopoledne jsem si s ní dlouho hrála, různě po mě lezla, vykadila několik bobků a potom jsem jí dala zpátky do klece :-) Musím říct, že ty tyčinkové hobliny, co jsem jí koupila, jsou dobré :-) Do koutku, kam chodí čůrat není vůbec cítit vůbec žádný zápach, ty tyčinky se tam rozmočily, v tomhle jsou lepší než hobliny. Zítra pojedu do obchodu a koupím jí takouvou tu hrudkující (,,kamínkovou'') podestýlku, jak se dává kočkám do záchodu, mají jí zrovna někde levně. Vždycky, když bych dala Luckysce hobliny, bych jí trošíček dala do kouta, aby to tam rychle nesmrdělo.
Přihlášku do Miss králíka 2012 dám na blog buď zítra, nebo ve středu. Chtělo by to chtělo minimálně 5 soutěžících a první 2 místa = věcná výhra. Takže ti, co se chtějí přihlásit do této soutěže, se můžou těšit na pondělí nebo středu ;-)
Konec infa 86 a přikládám fotku ;-)


Info 85

8. února 2012 v 20:59 | Lucy |  Info
Ahoj... :-)
Zrovna jsme se vrátili od babičky (je tam ségra Áďa, má neštovice), aby Áďa viděla mamku s tátou.
Luckyska se má dobře :-) Dneska jsem jí v DMku koupila nějaké krmivo pro křečky a nějaké dobrůtky k tomu :-) Možná teď někdy přidám pár jejích nových fotek ;-)
Zrovna koukám sem: http://www.bkboleslav.cz/clanek.asp?id=Je-tu-soutez-o-MEGA-ZAZITKY-aneb-UKAZ,-JAKY-JSI-FANDA!-2728 na nějakou soutěž ,,Ukaž, jaký jsi fanda!''. Přemýšlím, jestli mám poslat fotku já+šála... Něco mi říká, ať to zkusím a něco, ať ne... Tak to teda nevím... xD Stejnak bych se určitě neumístila na 1.místě (určitě tam bude posílat svoji fotku hodně lidí, třeba 200 lidí, co já vím...), ale představa, jít s nějakým hráčem na večeři nebo sedět 1 domácí zápas na střídačce... Fíha... Ale nevím, od kolika let se tam můžou lidi přihlašovat... Aby mi třeba neřekli, já jsem na to ,,malá''...xD No, ještě uvidím... :-)
Zítra na Netu se budu dívat od 19:00 (táta se v tu dobu dívá na zprávy) na zápas Švédsko-Česko. Tak to snad vyhrajeme ;-)
Omlouvám se, že nepíšu nic o křečkách (jenom info o Luckysce), ale zatím se teď nikdo neptal na nic v křeččí poradně... Pár lidí se jen ptá, jak se do poznat pohlaví u křečka, ale na to já už neodpovídám! Budu to muset napsat do křeččí poradny... Protože za 1.nepíšou JAKÉHO KŘEČKA mají na mysli a za 2.ať nejsou tak líní a najdou si to na mém blogu v rubrice ,,Křečci''. Nebo si do vyhledávače na mém blogu (pro koho, kdo neví - pod rubrikami je volné políčko, do toho napíšete to, co tady chcete hledat a jen kliknete na ,,Hledat'' ;-)) dejte (bez uvozovek, samozřejmě) ,, ROZEZNÁNÍ POHLAVÍ U KŘEČKA - LÉPE VYOBRAZENÉ'' a je to ;-)
Konec infa 85...

Info 84

6. února 2012 v 19:44 | Lucy
Ahoj... :-)
Na začátek bych se ráda chtěla vyjádřit k jednomu komentáři, který napsala jedna holka k infu 83, protože mě to opravdu rozčílilo, i když si to ta dotyčná stejně asi nikdy nepřečte...
Milá Kristýna Mlejnková (chodila se mnou do bývalé třídy) mi napsala naprostý nesmysl: Že jsem se prý s jedním klukem (Žákajdou) od nás ze třídy muckala a jí z bylo ,,blbě''. Sorry, ale já jsem se s ním NIKDY nemuckala, zase vymýšlíš a navíc se mi on nelíbí. A s florbalem: Od Elišky jsem slyšela že by jsi chtěla taky hrát, jo? Ty by jsi tam omdlela, při tvý podváze... A já se s florbalem nechlubím, já jen píšu k tomu i DŮVOD!! A co jsem ti udělala?! Já tobě nic! Ty jsi vážně dost ubohá, co? Tak si to přiznej!! Do očí by jsi mi to NIKDY neřekla a tady se cítíš silnější. Prostě a jednoduše - když já jsem podle tebe kráva, tak ty jsi ještě větší :-) Kdybych tě viděla, pěkně bych si to s tebou vyřídila... A hlavně, kdybch já s tebou chodila do třídy, tohle by jsi mi nikdy nenapsala. A v tom je tvá ubohost... Bolkuju tě...
Jinak Luckyska se má dobře - dneska jsem byla ve Zvěrokruhu a koupila jsem jí takovou tu ,,tyčinkovou podestýlku'' - 7l, cca 6kg a 95,-Kč. Teďka jí ji půjdu dát. Taky tam měli i ,,voňavé'' hobliny - s vůní jablka za 28,-Kč a malinovou vůní za 33,-Kč. Možná, že jí ty jablkové příště koupím :) Anet koupila Cherrynce ty jablkové, tak mi slíbila, že mi kdyžtak trošek hoblin na ,,vyzkoušení'' přinese :-)
Zítra tu nejsem, mám florbal! ;-)
Konec infa 84 ;-)