Září 2012

Díky moc, Rio! :*

23. září 2012 v 20:50 | Lucy |  Jiné
Díky moc Rio, fakt se ti to povedlo, moc se mi to líbí! :) :*** Ještě jednou díky :* :))

Aňullí se ptá...

11. září 2012 v 20:53 | Lucy |  Křeččí poradna
Aňulíí se ptá:
Ahoj, chci si pořídit už druhého křečka... Mám doma džungaráka a teď bych chtěla zároveň s ním chovat zlatého. Nebudou spolu ve kleci každý bude mít svou ,ale budou v jednom pokoji nebudou se nějak ovlivňovat? Bojím se že bych si toho nového neochočila že by se bál toho druhého je to možné??? (budou mít klece vedle sebe)
PS: dej mi prosím vědět na blog nebo mail že jsi mi odpověděla :) Děkuji moc :)

Já odpovídám:
Ahoj,
pokud je tedy nebudeš mít v jedné kleci a pokud si vždy po manipulaci s druhým křečkem vždy pro jistotu umyješ ruce, tak se skutečně nebudou ovlivňovat. Jenom pozor, aby se i přez mříže nesnažili nějak porvat (pokud by byly těsně u sebe) :)

Klárík se ptá...

11. září 2012 v 20:49 | Lucy |  Křeččí poradna
Klárík se ptá:
Ahoj, můj džungarský křeček Johník je 1 rok a 8 měsíců starý a vypadá vá mu kožíšek ze zad, je to stářím nebo něčím jiným? Ted už aani nen tak aktivní jak byl před půl rokem. Předem děkuji za odpověd ;-)

Já odpovídám:
Ahoj,
vypadávání chlupů a menší pohyblivost je jedním z faktorů stárnutí. Křeček začíná stárnou někdy kolem 1,6 roku. Něktěří křečci,(třeba jako moje Luckyska) jsou i v takovém věku (taky 1,8 roku) stále čilí rychlí :)

Info 94

11. září 2012 v 20:28 | Lucy |  Info
Ahoj, po dlooouhé době se opět ozývám...
Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebylo, ale nějak jsem neměla čas i ,,chuť'' napsat nějaký článek nebo info...
Luckyska se má dobře; na to, že je jí 1,7 roku, je pořád šííleně rychlá :D
Jinak ve škole zatím dobrý. Ještě jsme naštěstí nepsali žádný test... :D Maximálně máme 7 hod a minimálně 6 hod. A teďka primáci mají do 16.00! xD
Jinak co prázdiny; první dva týdny jsem byla na táboře, potom na chalupě, u babičky, doma (to jsem chodila na tréninky) a potom jsme byli na 10 dní u moře v Chorvatsku, to jsme se vraceli 1.9.. A Luckyska pobývala většinou u babičky (když jsme byli pryč) :D
Jinak, pokud to dneska stihnu, tak ještě odpovím asi min. na jednu otázku z kp... A taky možná do příštího týdne napíšu nějaký článek o tom, pokud jako já nesnášítě testování kosmetiky na zvířatech, jaké značky kupovat a jaké ne :)
Do budoucna plánuju na tenhle rok nějakou soutěž o věcné ceny - Miss křeček, Miss zvířátko apod. :)
Ahoj :)